Logo

Опремен хотел со спа центар

Број на оглас: 3769733 | Објавен на: 01.12.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 €

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава опремен хотел во категорија од 3* комплетно опремен со спа центар веднаш спремен за работа.
Хотелот се наоѓа на 1 хектар земјиште,
Хотелот располага со 18 соби наместени од по 24м2 и 1 апартман 70м2
Три ресторани: капацитет 500 гости, капацитет 130 гости, капацитет 30 гости (сите наместени и опремени)
Лоби Бар
Спа центар во кој има:
Базен 25м, Базен 13м, Џакузи, Сауна, Парна бања, хамам, просторија за масажа и 2 простории за фитнес.

Хотелот има сопствена водоводна мрежа, сопствен далновод.

Огласи од: We4home.mk

We4home.mk

Kiril i Metodi 26
Штип

Станете Премиум член

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 We4home.mk

Потврден огласувач