Logo

Peugeot 306 top XR

Број на оглас: 3769773 | Објавен на: 28.11.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 306

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 65 kw / 88 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.350 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava peugeot 306 zacuvana odrzuvana top za pocetnik odlicna
Registrirana do 5.2021
Od oprema poseduva
-klima
-senzor za dozd na brisaci
-el. prozorci
-el.retrovizori....
Cist benzin 1.6 motor so mala potrosuvacka. Moze da se vidi i proba vo sekoa vreme.

 Валандово

Прати Е-Маил

 Борче

Потврден огласувач