Logo

Polo clasic 1.6 benzin 74kw tip top

Број на оглас: 3769790 | Објавен на: 26.11.2020, 12:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 899 €

950 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Polo clasic 1.6 benzin 74 kw vo odlicna sostojba servisiran dobri gumi registriran cela godina tip top pali vozi....
......
....Moze i zamena.....za po mala
Cena za kess 950e za zamena druga..cena....

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Xxx

Потврден огласувач