1 / 8
komplet konfekzcija zamena za kola
3.000 €
09.05.2021 16:57

Кочани / Кочани

masini za trikotaza
masa za kroenje
2 pegli astali i kazan
presa
opsivaki kintex 4 konci 1bropsivarka juki 5 konci 1 br
opsivarka gemsy so 5 konci nova 1 br
iberdek kansai 5 konci 2 br
iberdek 5 konci 1 br
presa
progreserka i drugi pomosni masini
moze zamena za kola do taa cena

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Се продава од:

johan
Потврден огласувач
070608810
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам