Logo

FIAT GRANDEPUNTO

Број на оглас: 3769827 | Објавен на: 26.11.2020, 17:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Grande Punto

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava fiat grandepunto registrirano so zelen karton napraven golem servis plus smeneto e 4 bombini i 2 zadni lageri predni i zadni plocki so full oprema e kolata 2 zonska klima elektronika na stakla i retrovizori centralno zaklucuvanje rikardo sedista 17ki bandasi so hankok 4 novi gumi kolata e pali vozi moze da se proba i proveri kade sakate

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 robert

Потврден огласувач