Logo

toyota auris 2.0 2009

Број на оглас: 3769886 | Објавен на: 23.11.2020, 10:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: Auris

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 93 kw / 126 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 5.700 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


toyota auris 2.0 2009 klimatronik

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 zizo

Потврден огласувач