Logo

Golf 6

Број на оглас: 3769962 | Објавен на: 01.12.2020, 12:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2021

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 7.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registriran do 18.11.2021
1.6 dizel 105ks avtomatik menuvac evro 5
Viber 078 662 832
078427797

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач