Logo

GOLF 5 1.9 TDI 66 KW 90 PS 2005

Број на оглас: 3769993 | Објавен на: 26.11.2020, 12:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2021

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


GOLF 5 1.9 TDI 66 KW 90 PS
GOD 2005/6
KLIMATRONIK
TEMPOMAT
BORD KOMPJUTER
GREACI NA SEDISTA
ELEKTRICNI STAKLI
ESLEKTRICNI PROZORI
EPS
GUMI ZIMNSKI
BANDASI ALUMINSKI 15
REGISTRACIA 1 GOD
KOLA E BEZ MANA PALI VOZI
KOM 070474998

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Besim

Потврден огласувач