Logo

NIKON D7000 digitalen PRO fotoaparat KAKO NOV ! VIDI OGLAS

Број на оглас: 3770006 | Објавен на: 24.11.2020, 12:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: 20,1-25 Мегапиксели

Марка: Nikon

Цена: 350 €

380 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Продавам дигитален фотоапарат
NIKON D7000 - КАКО НОВ !
Апаратот ми е даден како поклон
Имам сликано 30-40 слики во цела година
Го продавам ПОРАДИ НЕКОРИСТЕЊЕ !
Апаратот е со објектив професионален
На фотоапаратот има заштитна пластика над ЛДЦ
екранот што дава максимална заштита од било
какви гребнатинки.
Во пакетот оди и оригинален EU полнач за
батеријата и една мемориска картичка.
Не се разбирам од оваа техника...
За тој што сака и знае нека повели нека види се што го интересира !
•••• ЕКСТРА ЦЕНА ЗА КЕШ ••••
•••~ МОЖНА Е И ЗАМЕНА ЗА ТЕЛЕФОН СО МОЈА
ДОПЛАТА ( Samsung s10+/ s20/ s20+ ) ( iPhone 11)

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Angel

Потврден огласувач