Logo

Audi a6 2.7tdi 2007god

Број на оглас: 3770025 | Објавен на: 25.11.2020, 11:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 132 kw / 179 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 6.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Audi a6 2.7tdi 2007god
Registriran do 06 2021g
Napraven golem servis pred 6000km
Novi 4 zimski gumi
Full oprema
Povekje inf 077 454 668

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач