Logo

Se prodava semejna kuca vednas vseliva

Број на оглас: 3770116 | Објавен на: 22.11.2020, 16:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 8

Квадратура: 400 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 300 m²

Тип на домот: Дуплекс - Лепена куќа

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Година на градба: 2010

Број на балкони: Повеќе од 5 балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација: Север

Адреса: Stojan Arsov br.8

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuca na ul Stojan Arsov br.8 za podetalni info na 071208983

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Dalibor

Потврден огласувач