Logo

SE PRODAVAAT SEDISTA ZA RENAULT SCENIC

Број на оглас: 3770244 | Објавен на: 05.12.2020, 14:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Scenic

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat komplet sedista za RENAULT SCENIC

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Bojan

Потврден огласувач