Logo

VOLVO S60 REGISTRIRANO CELA GOD

Број на оглас: 3770262 | Објавен на: 22.11.2020, 15:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Volvo

Модел: S60

Година: 2002

Гориво: Бензин

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 3.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Volvo s60
2.4 Benzin
Registrirano cela godina
Realni 300.000 km
Poveke info:
072679777

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 ....

Потврден огласувач