1 / 12
P A S A T
2.500 €
06.05.2021 14:46

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Километри:

10000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2020

Сила на моторот:

45 kw / 61 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

pasatot e vo ekstra sostojba
poseduvam drugo vozilo
mnogu malkue koristen
samite sliki kazuvat za sostojbata

ful oprema klimatronik grejaci na sedista
na pasato lakot na bojata kaj soverskata vrata ima pokazano dase lupe
menjacot vo rikvec ponekogas sam izbace i ubace znaci ponekogas ne sekoj pat i toa samo vorikvec site podatoci gi imam napisano.
zamena so moja doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

jonce
Потврден огласувач
070773187
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам