1 / 10
mondeo
1.200 €
06.05.2021 14:46

Кочани / Кочани

Марка:

Ford

Модел:

Mondeo

Година:

1995

Гориво:

Дизел

Километри:

30000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

45 kw / 61 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

mondeotoe vo top sostojba pali vozi
registirano cela godina
novi zimski gumi
akolumator so garancija
cenatae fiksna samo registracijata gumite i akolumatoro kostat 400evra
motorot ne trosi ni eden gram ulje
zamena so moja doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

jonce
Потврден огласувач
070773187
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам