Logo

Se prodavaat povekje vidovi bandazi so i bez gumi

Број на оглас: 3770307 | Објавен на: 28.11.2020, 14:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 14

Ширина на бандаж: 5.5J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 112

Ширина на гума: 165

Висина на гума: 50

Дијаметар на гума: 17

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat povekje vidovi bandazi so i bez gumi cena po dogovor.
Kontakt 071 338 939

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Ardijan

Потврден огласувач