Logo

Audi a4 Bg Tabli 2.5TDI 077-534-143

Број на оглас: 3770361 | Објавен на: 22.11.2020, 12:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.300 €

1.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e maksimalno socuvana

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 cile

Потврден огласувач