Logo

Moze celo moze i na delovi

Број на оглас: 3770401 | Објавен на: 21.11.2020, 22:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Clio

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 30000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 37 kw / 50 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 350 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Moze celo moze i nadelovi 077791931

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 vlako

Потврден огласувач