Logo

Motor 2.0 tdi BKD, VW golf 5, Passat, Skoda, Seat, Audi

Број на оглас: 3770482 | Објавен на: 19.11.2020, 22:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 €

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


motorot e seuste na kola moze da se vidi i proba

078 622 096

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Zarko

Потврден огласувач