Logo

menuvac 2.0 tdi , VW golf 5, Passat, Skoda, Seat, Audi

Број на оглас: 3770488 | Објавен на: 19.11.2020, 22:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


racen Menuvac za golf 5 2.0 tdi 240ks BKD 6 brzini
seuste e na kola moze da se proba

078 622 096

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Zarko

Потврден огласувач