1 / 5
MERCEDES E280 CDI AVANGARDE
6.000 €
Цената не е фиксна
15.01.2021 07:54

Битола / Битола

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 280

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2020

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SE PRODAVA MERCEDES E280 CDI AVANGARDE VO ODLICHNA SOSTOJBA, FULL OPREMA. NEREGISTRIRAN
ZAMENA SAMO ZA AUDI A3 QUATTRO
SO MOJA ILI VASA DOPLATA
Br. za kontakt:
078 284 823
076 762 318

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bitola
Потврден огласувач
078237846
Испрати Е-маил до огласувачот