Logo

Vw golf 5 klimatronik klimatronic so komandi za greaci

Број на оглас: 3770539 | Објавен на: 19.11.2020, 23:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 40 €

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


ispravno za golf 5 od restureno vozilo

078 622 096

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Zarko

Потврден огласувач