Logo

Dvobrazden plug

Број на оглас: 3770645 | Објавен на: 22.11.2020, 15:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


dvobrazden plug vo dobra sostojba

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач