Logo

Vrsam otkup na kompjuteri i mobilni telefoni.

Број на оглас: 3770689 | Објавен на: 28.11.2020, 14:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Откуп на Мобилни телефони

Вид на оглас: Се бара


Vrsam otkup na mobilni telefoni i kompjuteri, delovi za kompjuteri, laptopi, monitori. Cena po dogovor. Plakjanje vo gotovo. Kontakt 071351009.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач