Logo

PLAY STATION 4 SLIM 500GB

Број на оглас: 3770885 | Објавен на: 28.11.2020, 19:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 14.000 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Ps4 со гаранција сеуште цена 14 илјади денари само скопје има контролер наменет за да не се потат раце

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Mateo Karanfiloski