Logo

I Phone 11 Pro max 512 gb

Број на оглас: 3770904 | Објавен на: 25.11.2020, 13:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: 11 pro max

Боја: Green

Интерна меморија: 512 GB

РАМ меморија: 6 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: 900 €

920 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Tel.e koristen 1 mesec donesen od ch bez tocka so nego odi polnac i slusalki

 Ardijan

Потврден огласувач