Rakija
150 МКД
Цената е фиксна
07.05.2021 08:23

Штип / Штип

Se prodava rakija pogolema kolicina imam i stara rakija bez nikakvi hemii vi nea koj se razbira ke proba ke se uvere za kontak Goran 078 341 920 na vaj broj zvonite ne na dolnio

Категорија: Храна и готвење / Пиво, Алкохолни пијалаци

Се продава од:

deni
Потврден огласувач
078650768
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам