Logo

Se prodava Ford focus 1.8 tdci

Број на оглас: 3771174 | Објавен на: 22.11.2020, 19:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Focus 1.8 tdci 2002 godina
Ghia oprema

 Zlatko

Потврден огласувач