Logo

OPEL CORSA C 1.4 AVTOMATIK 2002 GOD

Број на оглас: 3771180 | Објавен на: 27.11.2020, 08:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2002

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Corsa c 1.4 AVTOMATIK 66 kw
God: 2002/03 ( Euro 4 )✔
Avtomatik ekstra socuvana✔
So Ful Oprema (klima,komandi na volan dva kluca,nlov akumulator i zimski gumi)✔
Uvezena od 🇨🇭🇨🇭🇨🇭
Sacuvana do Max ✔
Vredi Da Se Vidi 👏🏻👏🏻 🇨🇭🇨🇭
So Ful Oprema (Radio so mp3)✔
Sacuvana do Max ✔
Vredi Da Se Vidi 👏🏻👏🏻
Samo na tel:071-266-215
                      :071-266-215

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Aki

Потврден огласувач