Logo

Hranilka za bebe, хранилка за бебе

Број на оглас: 3771244 | Објавен на: 24.11.2020, 08:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20 €

1.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Столчиња за хранење

Вид на оглас: Се продава


Хранилката е во одлична состојба. Не е извиткана ниту изгребана.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 trajce

Потврден огласувач