Logo

Превоз на секаков вид роба

Број на оглас: 3771274 | Објавен на: 23.11.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вид на оглас: Се продава


Вршам превоз на роба низ цела Македонија.

Ристе
078 906 634

 Неготино    Општина:Демир Капија

Прати Е-Маил

 Ристе

Потврден огласувач