1 / 4
Pojasi za kran viluskari kamioni i tovar
1 €
06.01.2021 09:30

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Poveke modeli
Od 2 tona,3t,4t,5t,6t,8t,10tona
Razlicni dolznini i shirini

Za poveke inf na 078-456-500 Viber whatapp

070-212-871

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Останато

Се продава од:

Resen
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам