Logo

Audi Q5 S line 3.0 Quvatro.

Број на оглас: 3771414 | Објавен на: 24.11.2020, 17:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: Q 5

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 186 kw / 253 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 16.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Audito e vo odlicna sostojba so
Ekstra oprema so 20ki bandasi
Cenata e za kess za zamena zavisi kolku
Ja cenete vasata kola.
Moze zamena samo za audi a6
Nad 2011 god ili passat nad 2015
Za poveke inf 078 211 900

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Mirce

Потврден огласувач