Logo

Aluminiumski bandazi m14 Mazda mx3

Број на оглас: 3771648 | Објавен на: 04.12.2020, 18:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Алумински

Ширина: Останато

Дијаметар: Останато

Дијаметар на дупка: 100

Број на дупки: Со 4 дупки

Цена: 200 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


odlicni 4 aluminiumski bandazi Mazda mx3

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Oglas

Потврден огласувач