Logo

Scania Euro 6

Број на оглас: 3771668 | Објавен на: 05.12.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Scania Euro 6 vo odlicna sostojba bez nikakvo vlozuvanje!!
Registriran do 8 mesec.

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач