Logo

Se prodava polovni delovi za Fiat Marea 1.9 TD

Број на оглас: 3771712 | Објавен на: 23.11.2020, 16:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Marea

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava polovni delovi za Fiat Marea 1.9 TD

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Perparim

Потврден огласувач