Logo

Gumi 205/55-16

Број на оглас: 3771738 | Објавен на: 23.11.2020, 14:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Зимски Гуми

Ширина: 205

Висина: 55

Дијаметар: 16

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


➡️ Gumite se vo dobra sostojba!
➡️ Imaat solidna zimska sara 6mm.
➡️ Ne se krivi, ne se lepeni!

 Chris

Потврден огласувач