Logo

МАШИНА ЗА ПРОИЗВОДСТВО НА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА

Број на оглас: 3771797 | Објавен на: 21.11.2020, 11:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


СЕ ПРОДАВА МАШИНА ЗА ИЗРАБОТКА НА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА ЗАЕДНО СО БАНЗИК ЗА СЕЧЕЊЕ НА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА. МАШИНИТЕ СЕ СО ТРОФАЗНИ МОТОРИ И СЕ ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА. СИТЕ РЕПРОМАТЕРИЈАЛИ СЕ КУПУВААТ ОД МАКЕДОНИЈА. ПОЧНЕТЕ СОПСТВЕН БИЗНИС СО МАЛКУ ПАРИ.
МОЖЕ ЗАМЕНА ЗА ЛАДА НИВА

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 ГОРАН

Потврден огласувач