Logo

Audi A3 2.0

Број на оглас: 3771819 | Објавен на: 26.11.2020, 08:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e vo odlicna sostojba cuvana i servisirana napraven golem servis inf samo na tel 078458219 Stefan

 Свети Николе    Општина:Лозово

Прати Е-Маил

 viktor

Потврден огласувач