Logo

ORIGINAL F10 BMW BANDAZI SO NOVI FULDA ZIMSKI GUMI

Број на оглас: 3771865 | Објавен на: 25.11.2020, 09:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж: 17

Ширина на бандаж: 8J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 120

Ширина на гума: 225

Висина на гума: 55

Дијаметар на гума: 17

Цена: 699 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat original BMW F10 bandazi so skoro novi FULDA WINTER SPORT 5.Dimenzija na gumite 225/55R17

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Ivan

Потврден огласувач