Logo

Bandazi so gumi 5×112 17 ki

Број на оглас: 3771872 | Објавен на: 25.11.2020, 13:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 17

Ширина на бандаж: 6.5J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 112

Ширина на гума: 225

Висина на гума: 45

Дијаметар на гума: 17

Цена: 10.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandazite se so solidni gumi za poveke info na tel.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 xxxx

Потврден огласувач