Logo

LG k4

Број на оглас: 3771892 | Објавен на: 23.11.2020, 10:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LG

Модел: K4

Боја: Black

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 2.700 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e vo besprekorna sostojba drze baterija moze da se vide vo sekoe vreme

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 .....

Потврден огласувач