Logo

RIKEN 205 55 16 NOVI

Број на оглас: 3771908 | Објавен на: 25.11.2020, 13:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Зимски Гуми

Ширина: 205

Висина: 55

Дијаметар: 16

Цена: 2.600 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


RIKEN 205 55 16

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 xxxx

Потврден огласувач