Logo

Се продава добро сочувана бебешка опрема

Број на оглас: 3771928 | Објавен на: 21.11.2020, 13:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Летна количка 1500 денари,
детска када 300 денари
детска лулашка 2500 денари
2 детски столчиња, секое по 100 денари

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Димитар