Logo

Se prodava taze nov kafez

Број на оглас: 3771975 | Објавен на: 03.12.2020, 09:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Вид на оглас: Се продава


Se prodava golem kafez-letalica, pogoden za cuvanje na razni vidov na pogolemi ptici. Dimenzii na kafezot osnovata 75x75 vistina 120 sm.so fioka za cistenje

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач