Logo

Nisaan Qashqai 2.0 D 150ks.N-tec Full 2010g.

Број на оглас: 3772064 | Објавен на: 24.11.2020, 15:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nissan

Модел: Qashqai

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 7.999 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава: Nissan Qashqai 2.0D150 KS UNIKAT PANORAMA !!! NAVI!!! ZADNA KAMERA!!!
Километража: 216. 000km (servisna istorija)

Опрема со која располага возилото:
-АБС
-АСР
-СЕРВО
-ЕЛ. СТАКЛА
-ЕЛ. ОГЛЕДАЛА
-КЛИМАТРОНИК
-КОЖЕН ВОЛАН
-БОРД КОМПЈУТЕР
-КОМАНДИ НА ВОЛАН
-ПАНОРАМА
-ЗАДНА КАМЕРА
-РИКАРДО САЛОН
-АЛУМИНСКИ ФЕЛНИ 18цол
-ТЕМПОМАТ
-ЦЕНТРАЛНО
-2 КЛУЧА
-АЛАРМ
-ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ
-ФАБРИЧКО РАДИО
-ТОНИРАНИ СТАКЛА
-4 ГУМИ (ЛЕТНИ)

ВОЗИЛОТО Е ВО ПЕРФЕКТНА СОСТОЈБА НА РЕАЛНА КИЛОМЕТРАЖА БЕЗ НИКАКВИ УДАРИ.
РЕГИСТРИРАНО КОМПЛЕТ СЕР
ВИС (КАИШИ УЉЕ ФИЛТРИ)
КОЛАТА Е КУПЕНА ВО САЛОН СТАРО ЗА НОВО ОД ИТАЛИЈА СО СИТЕ ПРОВЕРКИ ЗА СОСТОЈБАТА НА ВОЗИЛОТО, ПРЕДНИЦАТА Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА.

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Nenad