Logo

Peugeot 407 1.6hdi

Број на оглас: 3772092 | Објавен на: 22.11.2020, 16:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 407

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 123.445 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodavapeugeot 407 1.6hdi vo odlicna sostojba sega uvezeno plateno se do registracija site 4 novi zimski gumi full oprema mob. 078400807

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Violeta

Потврден огласувач