Logo

VW Passat Variant 2.0 TDI BMT Highline DSG

Број на оглас: 3772145 | Објавен на: 21.11.2020, 16:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 7.300 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW Passat Variant 2.0 TDI BMT Highline DSG 103kw-140ks so visoko nivo na oprema +41 79 479 51 60 Viber 078 470 087

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Swiss

Потврден огласувач