Logo

NOVI SKROS GUMI ZA DZIP ILI KOMBE. 215. 70 15

Број на оглас: 3772156 | Објавен на: 27.11.2020, 18:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Гуми за сите сезони

Ширина: 215

Висина: 70

Дијаметар: 15

Цена: 11.750 МКД

11.990 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumite se novi 215 70 15 so bezplatna montaza

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Miso

Потврден огласувач