Logo

Bandasi Ronal Za BMW F10, F01, F07 so zimski gumi Michelin

Број на оглас: 3772163 | Објавен на: 24.11.2020, 12:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж: 18

Ширина на бандаж: 8J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 120

Ширина на гума: 235

Висина на гума: 45

Дијаметар на гума: 18

Цена: 450 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Vozeni na F10 komplet so 20 strafa.
Michelin gumi proizvedeni 2017 god.
235 45 R18

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Ss

Потврден огласувач